Pierwsze zwycięstwo

Dziś miało miejsce pierwsze zwycięstwo naszej drużyny! Po serii trzech porażek z rzędu zdołaliśmy się odbudować i wygrać aż 5:0 z ostatnią w tabeli Sarmacją Będzin. Mecz od początku układał się po naszej myśli i już w 23 min po podaniu Adriana Przybysza, Szymon Wojtkowiak zdobył bramkę dla naszej drużyny. W dalszej części pierwszej połowy utrzymywaliśmy się przy piłce i to my dyktowaliśmy warunki. W 27 minucie po kopnięciu rywala bez piłki, Radosław Stich został ukarany żółtą kartką. Zaledwie 2 minuty później również nasz zawodnik został ukarany żółtym kartonikiem. Tym razem był nim Szymon Wojtkowiak, który wdał się w dyskusję z sędzią. Do przerwy nic się już nie zmieniło i nasza drużyna zeszła na przerwę z jednobramkową zaliczką. Druga połowa to już pewna gra naszej drużyny i deklasacja naszego rywala. W 48 minucie na listę strzelców po raz kolejny wpisał się Szymon Wojtkowiak i było już 2:0. Chwilę później również Szymon Wojtkowiak trafił bramkę strzelając hat-trick'a . Minęło zaledwie  9 minut i znów Szymon dołożył kolejne trafienie . W ostatnich minutach wynik meczu, po fenomenalnym strzale Piotra Ogorzałka  piłka wpada w samo okienko bramki i tym samym nasz zawodnik ustala wynik spotkania.