Seria porażek

Dziś nasza drużyna w ramach 3 kolejki II Ligi Wojewódzkiej Juniorów Młodszych zaliczyła kolejną porażkę w sezonie . Mecz którzy został rozegrany w Sosnowcu z tamtejszym Zagłębiem zakończył się wynikiem nie korzystnym dla Polonistów 3-2 . Zaczynając pierwszą połowę nasza drużyna wyszła wysoko na Zagłębie i przyniosło to skutki Radosław Stich przejmując piłkę i widząc że bramkarz stoi przed linią bramki spróbował podciąć futbolówkę lecz ta nie znalazła drogi do bramki Sosnowca . Chwilę później mieliśmy kolejną sytuację która powinna zakończyć się bramką Adrian Przybysz zagrywając długie podanie w pole karne gdzie znalazł się Szymon Wojtkowiak który przyjmując piłkę i strzelając trafił w bramkarza Zagłębia . Mówi się że nie wykorzystane sytuację lubią się mścić i tak było w naszym przypadku gdzie Zagłębie po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne strzela bramkę na 1-0 . Niecały kwadrans później Zagłębie strzeliło kolejną bramkę również po stałym fragmencie gry lecz tym razem z rzutu rożnego . Na drugą połowę nasza drużyna wyszła z nastawieniem na odrobienie strat lecz tak się nie stało i kolejną bramkę strzela Zagłębie z rzutu karnego . Niestety dopiero pod koniec meczu nasza drużyna się ocknęła i Szymon Wojtkowiak zdołał wbić dwa razy futbolówkę do siatki Sosnowca . Niestety strat nie udało się na tyle odrobić by wywieźć z trudnego terenu chociaż jeden punkt .