Drugie zwycięstwo!

W dniu 13 września nasza drużyna na własnym terenie podejmowała zespół KS Stradom Częstochowa. Podbudowani zeszłotygodniowym zwycięstwem z Sarmacją Będzin nasi zawodnicy wyszli na boisko z nadzieją na kolejne 3 punkty.

Już w 12 minucie Radosław Stich,który uderzeniem z lewego narożnika pola karnego zdobywa bramkę na 1 do 0. Uderzeniem w samo okienko nie daje szans bramkarzowi przyjezdnych.

W 30 minucie po zejściu do środka, Łukasz Jaworek podwyższa wynik na 2-0. Uderza silnie z lewej nogi pod samą poprzeczkę i bramkarz Stradom'u kolejny raz musi wyjmować piłkę z siatki.

Na przerwę schodzimy z dwubramkowym prowadzeniem.

W drugiej połowie trener Piotr Konieczny wprowadza kilka zmian.

Jedna z nich daje efekt w postaci bramki Bartłomieja Gereja. Zawodnik wprowadzony z ławki podwyższa prowadzenie na 3 do 0.

Zaledwie 6 minut później ten sam zawodnik zdobywa swoją drugą bramkę w tym meczu. Po dograniu od Szymona Wojtkowiaka ,Bartek wbija piłkę do bramki i jest już 4-0.

W 67 minucie nasz napastnik, Szymon Wojtkowiak zdobywa swoją upragnioną bramkę w tym meczu. Po zgraniu od Jakuba Doleckiego, Szymon pokonuje bramkarza rywali.

Po wrzutce z rzutu rożnego Bartosza Stachonia ,Mateusz Murlowski zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym sezonie. Uderzeniem z głowy nie daje szans bramkarzowi gości.

Ostatnia bramkę w meczu ,a zarazem swoją drugą strzela Szymon Wojtkowiak. Strzałem z przewrotki deklasuje rywala i ustala wynik spotkania. Po tej akcji sędzia kończy mecz.

Już za tydzień zmierzymy się na wyjeździe z drużyną UKS Ruch Chorzów. Podbudowani dwoma zwycięstwami jedziemy po cenne 3 punkty. Miejmy nadzieję,że z dnia na dzień gra będzie wyglądała jeszcze lepiej.