Zwycięstwo 3:2!!!

Dziś nasza drużyna odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem był to przeciwnik z wyższej półki. Stadion Śląski Chorzów, który obecnie zajmuje pozycje wicelidera nie dał rady pokonać naszego zespołu. Mecz był bardzo wyrównany i rozgrywany w dość szybkim tempie, lecz to nam udało się strzelić pierwszym bramkę. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, pięknym strzałem z głowy popisał się Adrian Przybysz i na przerwę zeszliśmy z jednobramkową zaliczką. Po przerwie goście rzucili się do ataku i już po chwili strzelili bramkę na 1:1. Zaledwie kilka minut pózniej nasza drużyna znowu wyszła na prowadzenie po strzale Szymona Wojtkowiaka. Nasza radość jednak nie trwała zbyt długo bo zaledwie 5 minut pózniej goście po raz kolejny wyrównali. Ostatnie słowo należało jednak do nas po strzale Bartka Gereja piłka po raz kolejny znalazła drogę do bramki. Końcówka meczu była bardzo nerwowa, lecz udało nam się dowieść korzystny wynik do końca.