Kolejne zwycięstwo!!!

Tym razem nasza drużyna pokonała na wyjeździe Sarmację Będzin 2:0 (0:0). Od początku meczu narzuciliśmy rywalowi swój styl gry co przekładało się na okazje podbramkowe. Jedną z nich miał w 20 minucie meczu Łukasz Jaworek po samodzielnej akcji oddał strzał zza pola karnego, lecz piłka została sparowana na słupek przez bramkarza. Mieliśmy również dużo stałych fragmentów gry, lecz po żadnym z nich piłka nie znalazła drogi do bramki. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem bezbramkowym. Po przerwie nic się nie zmieniło, dalej konsekwentnie rozgrywaliśmy piłkę, która w końcu w 55 minucie znalazła drogę do bramki. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, Szymon Wojtkowiak mocnym strzałem pokonał bramkarza. Kolejne minuty meczu to miażdżąca przewaga naszej drużyny, z minuty na minutę coraz bardziej kotłowało się pod bramką rywali. Duża wymienność podań naszej drużyna w każdej akcji, kończyła się oddaniem strzału, lecz piłka po raz drugi nie chciała wpaść do siatki. W 65 minucie meczu po faulu na Radosławie Stichu, zawodnik rywali został ukarany drugą żółtą kartką co skutkowało opuszczenie murawy. Rzut wolny był wykonywany tuż za polem karnym, lecz niestety Szymon Wojtkowiak tym razem nie zdołał pokonać bramkarza rywali. W doliczonym czasie gry gospodarze mieli jeszcze swoją okazję z rzutu rożnego, lecz nasz bramkarz poradził sobie z tą piłką piąstkując ją do przodu, a tam dopadł ją Łukasz Chałupiński, który pobiegł w kierunku bramki rywali i zakończył akcję bramką. Po tej bramce sędzia zakończył mecz i nasza drużyna zanotowała cenne 3 punkty.