Remis z Piastem Gliwice

We wczorajszym meczu nasza drużyna na własnym boisku podejmowała Piast Gliwice w drugim meczu towarzyskim w okresie przygotowawczym . Mecz rozpoczął się dla naszej drużyny źle , ponieważ , to Piast Gliwice strzelił pierwszą bramkę zaraz na początku meczu , lecz kilka minut później nasza drużyna zdołała wyrównać , a strzelcem bramki był Piotr Ogorzałek . Kolejną bramkę w meczu strzelił Piotr Ogorzałek i nasza drużyna prowadziła 2:1 niestety Piast zdołał strzelić bramkę na 2:2 . Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 3:2 , a bramkę dla naszej drużyny strzelił Łukasz Chałupiński . Druga połowa był całkiem inna niż pierwsza więcej spokoju i dłuższe utrzymywanie się przy piłce , lecz dzięki temu nie udało nam się strzelić tylko Piastowi i mecz zakończył się wynikiem 3:3 .