Porażka na inauguracje sezonu!

Po długim okresie przygotowań nasza drużyna ponownie podjęła walkę o ligowe punkty. Już w pierwszym meczu czekało nas ciężkie spotkanie na wyjezdzie gdzie zmierzyliśmy się ze Skrą Częstochowa. Niestety nasz pierwszy mecz zakończył się porażką 4:2 (1:1). Mecz od początku do końca był rozgrywany w szybkim tępię ale to gospodarzą udało się pierwszym trafić do siatki. Po dośrodkowaniu z rzuty wolnego piłkę do siatki skierował jeden z napastników gospodarzy. Kilka minut pózniej fatalny błąd bramkarza wykorzystał nasz napastnik Szymon Wojtkowiak i był już remis. Na przerwę obie drużyny schodziły z podniesionymi głowami, ponieważ każda z nich w tym momencie myślała ze zada decydujący cios i wygra spotkanie. Niestety zaraz po przerwie po kolejnym rzucie wolnym zawodnik gospodarzy ponownie skierował piłkę do naszej bramki. Kilka minut pózniej tym razem po rzucie rożnym kolejne trafienie dołożyli gospodarze. Druga polowa była już pod wyrazne dyktando gospodarzy. W końcówce meczu strzelec pierwszego gola dla naszego zespołu brutalnie sfaulował bramkarza skry i musiał opuścić boisko. Po chwili gospodarze dorzucili kolejne trafienie i w końcu w doliczonym czasie gry po zamieszaniu w polu karnym, drugiego gola dla naszej drużyny strzelił rezerwowy w tym spotkaniu Marcin Czuż. Kolejny nasz mecz już w najbliższą sobotę o godzinie 12 podejmiemy u siebie Rozwój Katowice. Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie!