Bezbramkowy remis z Ruchem!

Kończący 10 kolejkę, mecz pomiędzy Ruchem Chorzów, a Polonią Bytom zakończył się bezbramkowym remisem. Przed tą kolejką Ruch, który zajmował pozycje lidera był bez wątpienia faworytem meczu. Na boisku jednak nie było tego widać od początku nasza drużyna narzuciła swój styl gry i to oni musieli się do niego dostosować. W pierwszej połowie mieliśmy nawet kilka sytuacji stuprocentowych, lecz żaden z nas nie zdołał pokonać bramkarza. Druga połowa niczego nie zmieniła, dalej to nasza drużyna utrzymywała się przy piłce i stwarzała groźne sytuacje, lecz nasi napastnicy czy pomocnicy nie umieli żadnej z nich wykorzystać. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem, z którego najbardziej usatysfakcjonowani powinni być gospodarze. Do końca sezonu zostały 4 kolejki i nasza drużyna zajmuję 5 miejsce, tracąc 6 punktów do lidera, z którym to już w najbliższą sobotę o godzinie 12;00 zagramy u siebie. Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie.