3 punkty zostają w Bytomiu!!!

Dziś miało miejsce kolejne zwycięstwo naszego zespołu! Tym razem pokonaliśmy u siebie Skrę Częstochowa 2:0 (1:0). Mecz od początku rozgrywany był w szybkim tempie. Obie drużyny nastawiły się na atak, lecz to nam udało się pierwszym strzelić bramkę. Tuż przed przerwą po kapitalnym prostopadłym podaniu Jakuba Doleckiego, piłkę do siatki skierował nasz napastnik Szymon Wojtkowiak, minutę później sędzia zakończył pierwszą połowę i na przerwę zeszliśmy z jednobramkową zaliczką. Po przerwie goście rzucili się do odrabiania strat, co od razu skutkowało dogodnymi sytuacjami dla Skry. Goście mieli między innymi bardzo dużo stałych fragmentów gry, przy których zawsze pachniało bramką, lecz nasz bramkarz Mateusz Harkawy świetnie strzegł  naszej bramki. Po jednej z kontr naszego zespołu nasz napastnik został faulowany przed polem karnym rywali, co skutkowało dogodną okazją by podwyższyć wynik. Sam poszkodowany zdecydował się na strzał i piłka po rykoszecie jednego z obrońców rywali wpadła po raz drugi do siatki i było już 2:0. Końcówka meczu była toczona praktycznie tylko na naszej połowie. Goście za wszelką cenę chcieli odrobić straty, lecz nasza obrona konsekwentnie odbierała piłkę rywalom. Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla naszego zespołu co pozwoliło nam się przedostać na 4 miejsce w tabeli z dużymi szansami na awans do 1 ligi.