Remis z Ruchem Chorzów

Dziś nasza drużyna grając na wyjezdzie podzieliła się punktami z Ruchem Chorzów. Mecz od początku był dość wyrównany, lecz to my mieliśmy lekką przewagę i tuż przed przerwą nasz napastnik, Szymon Wojtkowiak zdobył bramkę na 1:0 i na przerwę zeszliśmy z jednobramkową zaliczką. Po przerwie gospodarze wyszli na boisko mocno zmobilizowani i ruszyli wszystkimi siłami do ataku, lecz nasza drużyna skutecznie się broniła i też miała swoje okazje z kontrataku. W 62 minucie po przepychaniu w polu karnym nasz zawodnik Mateusz Murlowski został ukarany drugą żółtą kartką co oznaczało zejście z boiska. W końcowych minutach meczu broniliśmy się jak mogliśmy, lecz niestety po błędzie obrońców straciliśmy bramkę na 1:1. W doliczonym czasie gry mogliśmy jeszcze ustalić wynik spotkania na naszą korzyść mając tak zwaną "piłkę meczową", lecz niestety po złym przyjęciu piłki naszego zawodnik, piłka wyszła na aut i sędzia w tym momencie zakończył spotkanie. Następny mecz już 24 września o godzinie 16 przy ulicy Olimpijskiej 2. Serdecznie wszystkich zapraszamy na to spotkanie.