Druga Porażka

Niestety dziś nasz drużyna nie zdołała powstrzymać Chorzowskiego Ruchu . Mecz zakończył się wynikiem 0:2 . Pierwsza połowa w wykonaniu naszej drużyny była bardzo słaba . Pierwsza bramka padła niestety po naszym błędzie gdzie zawodnik Ruchu Chorzów sam z 11 metra zdołał przelobować naszego bramkarza 0:1 .Nasza drużyna miała jeszcze pod koniec pierwszej połowy dwie sytuacje które powinny się zakończyć bramką . Pierwsza sytuacja była po zamieszaniu w polu karnym gdzie Łukasz Sysik zgrał piłkę głową do Szymona Wojtkowiaka lecz ten nie wykorzystał sytuacji . Chwilę potem po ładnym podaniu Dawida Wolfa do Szymona Wojtkowiaka który na szybkości ominął obronę i strzelając z ostrego kąta trafił w bramkarza . Druga połowa zaczęła się fatalnie dla naszego zespołu zamiast odrobić straty tracimy kolejną bramkę .